Kolejne zwycięstwo naszych uczniów w szachach drużynowych

W dniu 13.11.2018 r. w Szkole Podstawowej w Krasiczynie odbył się Finał Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Czwórka naszych szachistów bardzo dobrze zaprezentowała się w tej imprezie zostając mistrzami rejonu przemyskiego. Pierwsze miejsce dało awans naszym zawodnikom na zawody szczebla wojewódzkiego. Nasz zespół uległ tylko Szkole Podstawowej w Maćkowicach 1:3, zremisował  ze Szkołą Podstawową w Torkach 2:2 i ze Szkołą Podstawową z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu 2:2, a wygrał: 3:1 ze Szkołą Podstawową w Ujeznej, 3:1 ze Szkołą Podstawową w Woli Węgierskiej, 3:1 ze Szkołą Podstawową w Oleszycach, 3:1 ze Szkołą Podstawową nr 4 w Jarosławiu, 4:0 ze Szkołą Podstawową w Wielkich Oczach i 4:0 ze Szkołą Podstawową nr 14 w Przemyślu. Warto nadmienić, że Kamil Czyż jako jedyny zawodnik turnieju zdobył maksymalną liczbę punktów w stawce 40 zawodników. Szkołę Podstawową im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze reprezentowali: Kamil Czyż kl. 7a, Konrad Kaliszczak kl. 3b gim., Bartosz Radymski kl. 7a i Wiktoria Zygmunt kl. 3b gim. Opiekunem naszej drużyny był Pan Marek Brzóska.