Jubileusz – X Wystawa zwierząt w Szkole Podstawowej w Kańczudze.

Realizowany od 10 lat projekt i organizowana wystawa zwierząt prezentująca hodowle prowadzone przez uczniów naszej szkoły cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem zarówno dzieci jak i rodziców. Wśród różnych form tj. gazetki, ulotki, prezentacje wyakcentować należy osobisty wkład i zaangażowanie uczniów naszej szkoły w prowadzeniu hodowli zwierząt domowych. Dnia 19.06.2018 r. o godzinie 1130 tradycyjnie rozpoczęła się długo wyczekiwana przez uczniów dziesiąta już – jubileuszowa wystawa zwierząt. Hodowcy, często przy wsparciu rodziców i rodzeństwa prezentowali  swoje zwierzęta, a były to: psy, koty, szynszyle, chomiki, króliki, jaszczurki, żółwie, papugi, kurczęta, rybki, ptasznik. Szczególne zainteresowanie wzbudziły gady tj. gekon oraz agama, po raz pierwszy eksponowane na naszej wystawie. Każdy uczeń zaprezentował swojego pupila podając wiele interesujących, często bardzo profesjonalnych informacji, otrzymał dyplom i medal. W wyżej wymienionym przedsięwzięciu uczestniczyli nie tylko uczniowie naszej szkoły, rodzice, ale również młodsi koledzy z przedszkola. Wszyscy, integrując się we wspólne działania z wielkim zainteresowaniem zwiedzali stoiska i doświadczali pozytywnego wpływu kontaktu ze zwierzętami.

Wystawa zwierząt 2018 lista uczniów