Pasowanie klas I

Dzisiaj pierwszoklasiści przeżywali ważne wydarzenie – zostali oficjalnie zaliczeni w poczet uczniów naszej szkoły. 👩‍🎓👨‍🎓W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: dyrektor przedszkola Pani Bożena Krupa i Panie wychowawczynie z przedszkola, a także przedstawiciele Rady Rodziców oraz Dyrekcja naszej szkoły. Podczas akademii pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali wspaniałe upominki, przedstawili również okolicznościowy program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz nabyte w szkole wiadomości.
Na koniec zostały wręczone nagrody zwycięzcom konkursu „Mój rodzinny różaniec”. Nowym uczniom życzymy ciekawości w odkrywaniu świata, kreatywności podejmowanych działań i wrażliwości na drugiego człowieka, a ponadto uśmiechu na co dzień  oraz samych słonecznych dni