Kolejne podium naszych uczniów w szachach drużynowych

W dniu 06.11.2019 r. w Szkole Podstawowej w Krasiczynie odbył się Finał Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych. Czwórka naszych szachistów bardzo dobrze zaprezentowała się w tej imprezie zajmując trzecie miejsce w rejonie przemyskim. Pierwsze miejsce dało awans naszym zawodnikom na zawody szczebla wojewódzkiego. Nasz zespół w stawce 10 drużyn wyprzedziły tylko SP 1 Przeworsk i SP Torki, a za naszymi zawodnikami uplasowały się: SP Orły, SP 1 Pruchnik, SP 14 Przemyśl, SP Ryszkowa Wola, SP Oleszyce, ZSP Wielkie Oczy i SP 4 Przemyśl. Szkołę Podstawową im. Króla Jana III Sobieskiego w Kańczudze reprezentowali: Kamil Czyż kl. 8a, Bartosz Radymski kl. 8a, Hubert Wołoszyn kl. 8a i Joanna Zielińska kl. 7a. Opiekunem naszej drużyny był Pan Marek Brzóska.